ĐETIĆ LIGA SREDNJE REGIJE FSCG

Rezultati 17. kolo: REZULTATI ĐETIĆ LIGA 2006. – 17. KOLO
EKIPA I EKIPA II REZULTAT
STARI AERODROM CALCIO 1-5
AS ILARION 4-3
ARENA BERNABEU 4-5
POLETARAC DADEX 3-5
GORICA KARIOKE 0-2
KOM DREZGA 11-1
MONDIAL MLADOST LJP 1970 2-1
MKM DAHNA 4-4
MLADOST MALESIJA 2010 3-0
ENFILD CIJEVNA 5-1
  REZULTATI ĐETIĆ LIGA 2007. - 17. KOLO
EKIPA I EKIPA II REZULTAT
MLADOST LJP 1970 STARI AERODROM 4-6
PRVAK DADEX 2-6
BERNABEU CALCIO 2 1-3
ARSO MILIĆ CALCIO 1 1-7
ELEKTRON WINNER 1-3
ZLATNA LOPTA VENOM 2-4
MKM ARENA 2 2-4
FUTURA ARENA 1 2-5
GOLD ENFILD 2-1
PORTO PODGORICA ŽUPA 7-1
POLETARAC OLIMP 1-9
  REZULTATI ĐETIĆ LIGA 2008. - 17. KOLO
EKIPA I EKIPA II REZULTAT
FUDBALINO DREZGA 6-4
PRVAK MLADOST LJP 1970 3-1
BERNABEU CALCIO 2 3-1
ARSO MILIĆ CALCIO 1 2-8
VENOM MKM 4-0
ARENA DADEX 5-3
CIJEVNA ILARION 1-3
RIS KARIOKE 2-1
BROKER INS SPORTS DAHNA 4-0
Read More

ĐETIĆ LIGA SREDNJE REGIJE FSCG

Rezultati 16. kolo: REZULTATI ĐETIĆ LIGA 2006. – 16. KOLO
EKIPA I EKIPA II  
CIJEVNA MLADOST 0-9
MALESIJA 2010 MKM 3-0
DAHNA MONDIAL 5-1
MLADOST LJP 1970 KOM 5-8
DREZGA GORICA 9-3
KARIOKE POLETARAC 1-4
DADEX ARENA 1-3
BERNABEU AS 3-3
ILARION STARI AERODROM 1-3
CALCIO FUDBALINO 6-0
  REZULTATI ĐETIĆ LIGA 2007. - 16. KOLO
EKIPA I EKIPA II  
OLIMP PORTO 1-4
ŽUPA GOLD 1-2
ENFILD FUTURA 3-2
ARENA 1 MKM 3-2
ARENA 2 ZLATNA LOPTA 1-2
WINNER ARSO MILIĆ 1-2
CALCIO 1 BERNABEU 5-1
CALCIO 2 PRVAK 5-9
DADEX MLADOST LJP 1970 3-0
STARI AERODROM ILARION 6-1
VENOM ELEKTRON 2-3
  REZULTATI ĐETIĆ LIGA 2008. - 16. KOLO
EKIPA I EKIPA II  
DREZGA MONDIAL 3-0
PORTO PODGORICA ZLATNA LOPTA 6-1
STARI AERODROM AS 3-0
FUTURA ELEKTRON 3-0
MALESIJA 2010 GORICA 1-3
OLIMP BROKER INS SOPRTS 5-1
DAHNA RIS 1-6
ILARION ARENA 0-6
DADEX VENOM 0-4
MKM ARSO Read More

ĐETIĆ LIGA SREDNJE REGIJE FSCG

Rezultati 15. kolo: REZULTATI ĐETIĆ LIGA 2006. – 15. KOLO
EKIPA I EKIPA II  
FUDBALINO ILARION 3-0
STARI AERODROM BERNABEU 4-1
AS DADEX 3-3
ARENA KARIOKE 0-3
POLETARAC DREZGA 4-2
GORICA MLADOST LJP 1970 3-0
KOM DAHNA 3-0
MONDIAL MALESIJA 2010 3-0
MKM CIJEVNA 3-0
MLADOST ENFILD 8-0
  REZULTATI ĐETIĆ LIGA 2007. - 15. KOLO
EKIPA I EKIPA II  
PORTO PODGORICA POLATARAC 4-1
ILARION DADEX 4-3
MLADOST LJP 1970 CALCIO 2 0-3
PRVAK CALCIO 1 0-3
BERNABEU WINNER 0-2
ARSO MILIĆ VENOM 3-2
ELEKTRON ARENA 2 3-0
ZLATNA LOPTA ARENA 1 3-0
MKM ENFILD 3-3
FUTURA ŽUPA 0-3
GOLD OLIMP 1-2
  REZULTATI ĐETIĆ LIGA 2008. - 15. KOLO
EKIPA I EKIPA II  
DREZGA MLADOST LJP 1970 3-0
FUDBALINO CALCIO 2 1-2
PRVAK CALCIO 1 0-9
BERNABEU MKM 7-2
ARSO MILIĆ DADEX 2-3
VENOM ILARION 4-1
ARENA KARIOKE 6-1
CIJEVNA DAHNA 3-0
RIS OLIMP 3-0
BROKERS INS SPORT Read More

ĐETIĆ LIGA SREDNJE REGIJE FSCG

Rezultati 14. kolo: REZULTATI ĐETIĆ LIGA 2006. – 14. KOLO
EKIPA I EKIPA II REZULTAT
ENFILD MKM 1-1
CIJEVNA MONDIAL 2-1
DAHNA GORICA 1-1
MLADIST LJP 1970 POLETARAC 5-6
DREZGA ARENA 1-3
KARIOKE AS 3-2
DADEX STARI AERODORM 3-5
BERNABEU FUDBALINO ODLOŽENO
ILARION CALCIO 0-3
MALESIJA 2010 KOM 2-1
  REZULTATI ĐETIĆ LIGA 2007. - 14. KOLO
EKIPA I EKIPA II REZULTAT
POLETARAC GOLD 0-4
OLIMP FUTURA 1-0
ŽUPA MKM 1-0
ENFILD ZLATNA LOPTA 2-1
ARENA I ELEKTRON 2-8
ARENA II ARSO MILIĆ 2-5
VENOM BERNABEU 3-0
WINNER PRVAK 5-1
CALCIO I MLADOST LJP 1970 14-1
CALCIO II ILARION 9-1
DADEX STARI AERODROM 1-5
  REZULTATI ĐETIĆ LIGA 2008. - 14. KOLO
EKIPA I EKIPA II REZULTAT
DREZGA ZLATNA LOPTA 0-17
MONDIAL AS 2-7
PORTO PODGORICA ELEKTRON 3-1
STARI AERODROM GORICA 5-1
FUTURA BROKERS INS SPORT 2-1
MALESIJA 2010 RIS 5-4
OLIMP CIJEVNA 6-0
DAHNA ARENA 3-15
KARIOKE VENOM 0-1
ILARION ARSO Read More
Srednja regija FSCG | Pokreće: Montenegrin Web Solutions