DOMAĆINI USPJEŠNIJI

U okviru 20. Kola lige seniora Srednje regije FSCG proteklog vikenda snage su odmjerili Ribnica – Gorštak i Zabjelo – Mladost Lješkopolje 1970.

Ribnica je golom Avdijaj Damira u 87 min iz kaznenog udarca došla do pobjede, savladavši goste iz Lješkoplolja rezultatom 3:2. Golove za Ribnicu su još postigli Vasović Vojislav u 31. i Turković Miroslav u 45. minutu, dok su se za goste u strijelce upisali Bulatović Rade u 60. i Adžić Branislav u 74. minutu.

I ekipa Zabjela je slavila na domaćem terenu. Oni su golovima Vukčević Miloša u 89. i Nenadović Aleksandra u 75. minutu došli do peokreta jer su gosti iz Kolašina poveli golom Boljević Miloša u 12. minutu utakmice.

Utakmica između Zore i Crvene stijene nije odigrana jer je ekipa domaćina obavijestili Komisiju za takmičenje da nijesu u mogućnosti da organizuju isti. Komisija je pomenutu utakmicu registrovala 3-0 pff u korist Crvene stijene.