MLADOST NEZAUSTAVLJIVA

U okviru desetog kola slavili Mladost Lješkopolje i Zabjelo. Utakmica Drezga – Blue star nije odigrana.

FK “Mladost Lješkpolje 1970” je na stadionu Stari ribnjik slavio u duelu sa Ribnicom rezultatom 3:1. Bogićević Balša je pogodio u 13. munutu, dok je Begović Bojan pogađao u 45. i 72. minutu. Jedini pogodak za ekipu Ribnice, djelo je Pekić Stevana.

Zabjelo je kao gost slavilo u podgoričkom naselju Tološi protiv domaće Crvene stijene rezultatom 2:5. Duel je obilježio Nikić Marko het – trikom, on je pogađao u 14,58. i 64 minutu, a u strijelce su se upisali i Milatović Milutin u 3. minutu i Džankić Blažo u 69. minutu. Za domaćine oba pogotka je postigao Radulović Marko.

Utakmica Drezga – Blue star nije odigrana jer se gostujuća ekipa nije pojavila u zakazano vrijeme na stadionu u Piperima.