PIONIRI 1 – Sezona 2015/2016

LIGA PIONIRA 1 – Sezona 2015/2016

U okviru lige pionira 2001 u takmičarskoj sezoni 2015/16 učestvovalo je jedanaest ekipa. Učesnici su bili:

  • FK Anderba – Nikšić,
  • FK Budućnost – Podgorica,
  • FK Mladost – Podgorica,
  • FK Zabjelo – Podgorica,
  • FK Ilarion – Golubovci,
  • FK Sutjeska – Nikšić,
  • FK Zeta – Golubovci,
  • FK Kom – Podgorica,
  • FK Fortuna – Podgorica,
  • FK Karioke – Nikšić i
  • FK Poletarac – Podgorica.

FK Budućnost je bila prvak takmičenja.

Tabela

Poz Klub OU P N P POS PRI GR Bod
1. BUDUĆNOST 20 19 1 0 84 5 +79 58
2. ZETA 20 15 3 3 93 15 +78 48
3. MLADOST 20 14 2 4 59 10 +49 44
4. ANDERBA 20 11 3 6 47 23 +24 36
5. FORTUNA 20 11 0 9 39 44 -5 33
6. KOM 20 9 3 8 43 41 +2 30
7. POLETARAC 20 8 3 9 42 45 -3 27
8. SUTJESKA 20 5 4 11 34 40 -6 19
9. ZABJELO 20 4 4 12 15 51 -36 16
10. ILARION 20 2 1 17 15 89 -74 7
11. KARIOKE NK 20 0 0 20 13 122 -109 0

Utakmice:

1 KOLO 05.09.2015. u 17,00 h

Rezultati

 

2 KOLO 12.09.2015. u 17,00 h

Rezultati

ANDERBA –                ZETA  
BUDUĆNOST POLETARAC 7:0   KOM SUTJESKA 0:0
MLADOST KARIOKE NK 8:0   FORTUNA ILARIOn 2:1
ZABJELO FORTUNA 2:1   KARIOKE Nk ZABJELo 0:1
ILARION KOm 0:4   POLETARAC MLADOST 0:6
SUTJESKA ZETA 0:5   ANDERBA BUDUĆNOST 0:1

 

3 KOLO 19.09.2015. u 15,30 h

Rezultati

  4 KOLO 26.09.2015. u 15,30 h Rezultati
BUDUĆNOST     KOM  
MLADOST ANDERBA 3:0   FORTUNA ZETA 0:4
ZABJELO POLETARAC 0:2   KARIOKE NK SUTJESKA 1:9
ILARION KARIOKE NK 4:3   POLETARAC ILARION 6:0
SUTJESKA FORTUNA 0:1   ANDERBA ZABJELO 3:1
ZETA KOm 2:2   BUDUĆNOST MLADOST 1:0

 

5 KOLO 03.10.2015. u 15,00 h

Rezultati

  6 KOLO 10.10.2015. u 15,00 h

Rezultati

MLADOST   FORTUNA  
ZABJELO BUDUĆNOST 1:5 KARIOKE NK KOM 1:5
ILARION ANDERBA 0:6 POLETARAC ZETA 0:2
SUTJESKA POLTARAC 3:4 ANDERBA SUTJESKA 4:1
ZETA KARIOKE NK 9:0 BUDUĆNOST ILARION 7:0
KOM FORTUNA 3:0 MLADOST ZABJELO 6:0

 

7 KOLO 17.10.2015. u 14,30 h

Rezultati

 
8  KOLO 24.10.2015. u 13,30 h

Rezultati

ZABJELO   KARIOKE NK  
ILARION MLADOST 0:7 POLETARAC FORTUNA 0:2
SUTJESKA BUDUĆNOST 0:1 ANDERBA KOM 1:1
ZETA ANDERBA 2:1 BUDUĆNOST ZETA 1:1
KOM POLETARAC 1:4 MLADOST SUTJESKA 2:0
FORTUNA KARIOKE NK 5:0 ZABJELO ILARION 3:3

 

9 KOLO 01.11.2015. u 13,30 h

Rezultati

 
10 KOLO 08.11.2015. u 13,00  h

Rezultati

ILARION     POLETARAC  
SUTJESKA ZABJELO 1:1   ANDERBA KARIOKE NK 9:0
ZETA MLADOST 1:1   BUDUĆNOST FORTUNA 6:1
KOM BUDUĆNOST 0:5   MLADOST KOM 2:1
FORTUNA ANDERBA 1:0   ZABJELO ZETA 1:7
KARIOKE NK POLETARAC 0:8   ILARION SUTJESKA 2:3

 

11 KOLO 15.11.2015. u 13,00 h

Rezultati

 
SUTJESKA          
ZETA ILARION 5:1        
KOM ZABJELO 3:0        
FORTUNA MLADOST 1:0        
KARIOKE NK BUDUĆNOST 0:3        
POLETARAC ANDERBA 1:1        
12 KOLO 06.03.2016. u 13 h

Rezultati

 

13 KOLO 13.03.2016. u 13 h

Rezultati

ANDERBA –                ZETA  
POLETARAC BUDUĆNOST 1:2   SUTJESKA KOM 0:2
KARIOKE NK MLADOST 0:5   ILARION FORTUNA 0:4
FORTUNA   ZABJELO 7:0   ZABJELO KARIOKE NK 2:1
KOM ILARION 5:0   MLADOST POLETARAC 1:2
ZETA SUTJESKA 7:0   BUDUĆNOST ANDERBA 2:1

 

14 KOLO 20.03.2016. u 13 h

Rezultati

  15 KOLO 27.03.2016. u 13 h Rezultati
BUDUĆNOST     KOM  
ANDERBA MLADOST  2:2   ZETA FORTUNA  8:1
POLETARAC ZABJELO 0:0
  SUTJESKA KARIOKE NK  8:0
KARIOKE NK ILARION  1:2   ILARION POLETARAC  2:4
FORTUNA SUTJESKA  0:2   ZABJELO ANDERBA  0:2
KOM ZETA  2:1   MLADOST BUDUĆNOST  0:1

 

16 KOLO 03.04.2016. u 14 h

Rezultati

  17 KOLO 10.04.2016. u 14 h

Rezultati

MLADOST   FORTUNA  
BUDUĆNOST ZABJELO  2:0 KOM KARIOKE NK  7:4
ANDERBA ILARION  3:0 ZETA POLETARAC  3:2
POLETARAC SUTJESKA 1:1
SUTJESKA ANDERBA  2:4
KARIOKE NK ZETA  0:14 ILARION BUDUĆNOST  0.10
FORTUNA KOM  2:1 ZABJELO MLADOST  0:1

 

18 KOLO 17.04.2016. u 14 h

Rezultati

 
19  KOLO 24.04.2016. u 14 h

Rezultati

ZABJELO   KARIOKE NK  
MLADOST ILARION  4:0 FORTUNA POLETARAC  7:2
BUDUĆNOST SUTJESKA  2:0 KOM ANDERBA  1:2
ANDERBA ZETA  1:4 ZETA BUDUĆNOST  1:2
POLETARAC KOM  1:3 SUTJESKA MLADOST  0:2
KARIOKE NK FORTUNA  1:4 ILARION ZABJELO  0:1

 

20 KOLO 01.05.2016. u 14 h

Rezultati

 
21 KOLO 08.05.2016. u 14  h

Rezultati

ILARION     POLETARAC  
ZABJELO SUTJESKA  1:1   KARIOKE NK ANDERBA  1:3
MLADOST ZETA  4:1   FORTUNA BUDUĆNOST  0:11
BUDUĆNOST KOM  4:1   KOM MLADOST  0:4
ANDERBA FORTUNA  1:0   ZETA ZABJELO  3:0
POLETARAC KARIOKE NK  5:0   SUTJESKA ILARION  3:0

 

22 KOLO 15.05.2016. u 14 h

Rezultati

 
SUTJESKA          
ILARION ZETA  0:8        
ZABJELO KOM  1:3        
MLADOST FORTUNA  2:0        
BUDUĆNOST KARIOKE NK  11:0        
ANDERBA POLETARAC  3:0