PJETLIĆI – Sezona 2015/2016

Liga pjetlića – Sezona 2015/2016

Pravo nastupa u Ligi pjetlića u sezoni 15/16 imali su igrači rođeni 2003. godine. U okviru lige pjetlića u takmičarskoj sezoni 2015/16 učestvovalo je trinaest ekipa:

  • FK Nikšić – Nikšić
  • FK Budućnost –Podgorica
  • FK Mladost – Podgorica
  • FK Zabjelo – Podgorica
  • FK Ilarion – Golubovci
  • FK Sutjeska – Nikšić
  • FK Zora – Spuž
  • FK Gorštak – Kolašin
  • FK Crvena stijena – Podgorica
  • FK Župa – Nikšić
  • FK As – Golubovci
  • FK Blue Star – Podgorica
  • FK Danilovgrad – Danilovgrad

Pobjednik lige pjetlića bila je nikšićka Sutjeska.

Tabela:

Poz Klub OU P N P POS PRI GR Bod
1. SUTJESKA 24 24 0 0 107 11 +96 72
2. ZORA 24 19 2 3 113 19 +94 59
3. BUDUĆNOST 24 17 2 5 91 12 +79 53
4. GORŠTAK 24 16 2 6 50 22 +28 50
5. MLADOST 24 15 2 7 64 26 +38 46
6. AS 24 12 1 11 54 46 +8 37
7. ŽUPA 24 10 3 11 40 64 -24 33
8. CRVENA STIJENA 24 7 3 14 24 63 -39 24
9. ILARION 24 5 4 15 38 85 -47 19
10. BLUE STAR 24 6 2 16 32 68 -36 20
11. DANILOVGRAD 24 5 3 16 21 65 -44 18
12. NIKŠIĆ 24 3 4 16 22 70 -48 13
13. ZABJELO 24 1 2 20 15 131 -116 5

Rezultati po kolima:

1 KOLO 05.09.2015. u 17,00 h

Rezultati

2 KOLO 12.09.2015. u 17,00 h

Rezultati

NIKŠIĆ GORŠTAK
BUDUĆNOST DANILOVGRAD 6:0 C. STIJeNA ZORA 0:10
MLADOST BLUE STAR 5:0 ŽUPA SUTJESKA 2:5
ZABJELO AS 0:7 AS ILARION 3:3
ILARION ŽUPA 2:6 BLUE STAR ZABJELO 3:1
SUTJESKA C. STIJENA 4:0 DANILOVGRAD MLADOST 0:2
ZORA GORŠTAK 4:3 NIKŠIĆ BUDUĆNOST 0:1

 

3 KOLO 19.09.2015. u 15,30 h

Rezultati

4 KOLO 26.09.2015. u 15,30 h Rezultati
BUDUĆNOST C. STIJENA
MLADOST NIKŠIĆ 5:0 ŽUPA GORŠTAK 2:6
ZABJELO DANILOVGRAD 0:6 AS ZORA 2:7
ILARION BLUE STAR 0:3 pff BLUE STAR SUTJESKA 0:4
SUTJESKA AS 4:0 DANILOVGRAD ILARION 1:2
ZORA ŽUPA 9.0 NIKŠIĆ ZABJELO 5:1
GORŠTAK C. STIJENA 3:0 BUDUĆNOST MLADOST 1:0

 

5 KOLO 03.10.2015. u 15,00 h

Rezultati

6 KOLO 10.10.2015. u 15,00 h

Rezultati

MLADOST ŽUPA
ZABJELO BUDUĆNOST 1:9 AS C. STIJENA 5:1
ILARION NIKŠIĆ 7:1 BLUE STAR GORŠTAK 1:1
SUTJESKA DANILOVGRAD 5:0 DANILOVGRAD ZORA 2:3
ZORA BLUE STAR 8:0 NIKŠIĆ SUTJESKA 0:4
GORŠTAK AS 1:0 BUDUĆNOST ILARION 4:0
C. STIJENA ŽUPA 1:1 MLADOST ZABJELO 4:1

7 KOLO 17.10.2015. u 14,30 h

Rezultati

8 KOLO 24.10.2015. u 13,30 h

Rezultati

ZABJELO AS
ILARION MLADOST 1:5 BLUE STAR ŽUPA 1:6
SUTJESKA BUDUĆNOST 2:1 DANILOVGRAD C. STIJENA 0:1
ZORA NIKŠIĆ 7:0 NIKŠIĆ GORŠTAK 0:3
GORŠTAK DANILOVGRAD 2:1 BUDUĆNOST ZORA 0:1
C. STIJENA BLUE STAR 4:0 MLADOST SUTJESKA 1:4
ŽUPA AS 2:6 ZABJELO ILARION 2:4

 

9 KOLO 01.11.2015. u 13,30 h

Rezultati

10 KOLO 08.11.2015. u 13,00 h

Rezultati

ILARION BLUE STAR
SUTJESKA ZABJELO 9:0 DANILOVGRAD AS 0:5
ZORA MLADOST 0:1 NIKŠIĆ ŽUPA 0:2
GORŠTAK BUDUĆNOST 0:1 BUDUĆNOST C. STIJENA 10:0
C. STIEJNA NIKŠIĆ 0:0 MLADOST GORŠTAK 0:3 pff
ŽUPA DANILOVGRAD 3:0 ZABJELO ZORA 0:9
AS BLUE STAR 3:0 ILARION SUTJESKA 1:6

 

11 KOLO 15.11.2015. u 13,00 h

Rezultati

12 KOLO 22.11.2015. u 13,00 h

Rezultati

SUTJESKA DANILOVGRAD
ZORA ILARION 0:0 NIKŠIĆ BLUE STAR 2:4
GORŠTAK ZABJELO 3:0 pff BUDUĆNOST AS 5:0
C. STIJENA MLADOST 0:3 MLADOST ŽUPA 0:1
ŽUPA BUDUĆNOST 0:3 ZABJELO C. STIJENA 2:3
AS NIKŠIĆ 3:0 ILARION GORŠTAK 0:3
BLUE STAR DANILOVGRAD 0:1 SUTJESKA ZORA 1:0

 

13 KOLO 29.11.2015. u 13,00 h

Rezultati

ZORA
GORŠTAK SUTJESKA 0:2
C. STIJENA ILARION 1:1
ŽUPA ZABJELO 5:0
AS MLADOST 3:4
BLUE STAR BUDUĆNOST 0:3
DANILOVGRAD NIKŠIĆ 2:0
14 KOLO 06.03.2016. u 13 h

Rezultati

15 KOLO 13.03.2015. u 13 h

Rezultati

NIKŠIĆ GORŠTAK
DANILOVGRAD BUDUĆNOST 0:6 ZORA C.STIJENA 2:0
BLUE STAR MLADOST 0:3 SUTJESKA ŽUPA 7:0
AS ZABJELO 6:0 ILARION AS 4:0
ŽUPA ILARION 1:2 ZABJELO BLUE STAR 0:5
C.STIJENA SUTJESKA 1:5 MLADOST DANILOVGRAD 7:0
GORŠTAK ZORA 0:0 BUDUĆNOST NIKŠIĆ 7:0

 

16 KOLO 20.03.2016. u 13 h

Rezultati

17 KOLO 27.03.2016. u 13 h Rezultati
BUDUĆNOST C. STIJENA
NIKŠIĆ MLADOST 0:0 GORŠTAK ŽUPA 2:1
DANILOVGRAD ZABJELO 1:2 ZORA AS 4:0
BLUE STAR ILARION 5:3 SUTJESKA BLUE STAR 7:0
AS SUTJESKA 1:2 ILARION DANILOVGRAD 2:3
ŽUPA ZORA 0:7 ZABJELO NIKŠIĆ 1:1
C.STIJENA GORŠTAK 0:1 MLADOST BUDUĆNOST 0:0

 

18 KOLO 03.04.2016. u 14 h

Rezultati

19 KOLO 10.04.2016. u 14 h

Rezultati

MLADOST ŽUPA
BUDUĆNOST ZABJELO 12:0 C. STIJENA AS 2:0
NIKŠIĆ ILARION 5:3 GORŠTAK BLUE STAR 2:1
DANILOVGRAD SUTJESKA 0:7 ZORA DANILOVGRAD 6:0
BLUE STAR ZORA 1:4 SUTJESKA NIKŠIĆ 5:0
AS GORŠTAK 1:0 ILARION BUDUĆNOST 0:4
ŽUPA C. STIJENA 1:0 ZABJELO MLADOST 1:6

20 KOLO 17.04.2016. u 14 h

Rezultati

21 KOLO 24.04.2016. u 14 h

Rezultati

ZABJELO AS
MLADOST ILARION 3:0 ŽUPA BLUE STAR 2:0
BUDUĆNOST SUTJESKA 1:2 C.STIJENA DANILOGRAD 0:1
NIKŠIĆ ZORA 3:4 GORŠTAK NIKŠIĆ 5:0
DANILOGRAD GORŠTAK 0:2 ZORA BUDUĆNOST 2:0
BLUE STAR C. STIJENA 0:1 SUTJESKA MLADOST 3:1
AS ŽUPA 1:2 ILARION ZABJELO 2:2

 

22 KOLO 01.05.2016. u 14 h

Rezultati

23 KOLO 08.05.2016. u 14 h

Rezultati

ILARION BLUE STAR
ZABJELO SUTJESKA 1:9 AS DANILOGRAD 2:1
MLADOST ZORA 1:3 ŽUPA NIKŠIĆ 3:0
BUDUĆNOST GORŠTAK 5:1 C.STIJENA BUDUĆNOST 0:6
NIKŠIĆ C. STIJENA 3:0 GORŠTAK MLADOST 2:0
DANILOGRAD ŽUPA 0:0 ZORA ZABJELO 14:0
BLUE STAR AS 0:2 SUTJESKA ILARION 9:0

 

24 KOLO 15.05.2016. u 14 h

Rezultati

25 KOLO 22.05.2016. u 14 h

Rezultati

SUTJESKA DANILOGRAD
ILARION ZORA 0:7 BLUE STAR NIKŠIĆ 7:1
ZABJELO GORŠTAK 0:3 AS BUDUĆNOST 1:0
MLADOST C. STIJENA 5:2 ŽUPA MLADOST 0:4
BUDUĆNOST ŽUPA 2:2 C.STIJENA ZABJELO 3:0
NIKŠIĆ AS 0:2 GORŠTAK ILARION 4:1
DANILOGRAD BLUE STAR 1:1 ZORA SUTJESKA 1:5

 

26 KOLO 29.05.2016. u 14 h

Rezultati

ZORA
SUTJESKA GORŠTAK 2:0
ILARION C. STIJENA 0:6
ZABJELO ŽUPA 0:3
MLADOST AS 4:1
BUDUĆNOST BLUE STAR 4:0
NIKŠIĆ DANILOGRAD 1:1