RIBNICA DO PREOKRETA U DRUGOM POLUVREMENU

U okviru osmog kola lige seniora Sednje regije FSCG odigrane tri utakmice. U ovom kolu bila je slobodna ekipa Crvene stijene.

Na pomoćnom stadion FK „Budućnost“ na Starom aerodromu odigrana je utakmica između FK „Ribnica“ i FK „Blue star“. Gosti su u 25. minutu došli u vođstvo golom Bojanić Vladimira. Domaćini su u nastavku susreta zaigrali organizovanije i golovima Ivanović Lazara u 66. /kazneni udarac/ i Aleksandra Paljevića u 81. minutu, došli do nova tri boda.

FK „Mladost Lješkopolje 1970“ je na stadionu „Stari ribnjak“ ubjedljivo slavilo rezulattom 4:0 u duelu protiv FK „Zabjelo“. U strijelce su se upisali Jovanvić Nikola, Bulatović Nemanja, Spasojević Mirko i Malidžan Lazar.

U duelu u Piperima, FK „Gorštak“ je savladao domaći sastav FK „Drezga“ rezultatom 3:0. Golove za goste su postigli: Živković Marko, Milošević Aleksandar i Adžić Branislav.