SENIORI – Sezona 2015/2016

Liga seniora – Sezona 2015/2016

U okviru Lige seniora u takmičarskoj sezoni 2015/16 učestvovalo je sedam ekipa.

  • FK Čelik – Nikšić,
  • FK Zabjelo – Podgorica,
  • FK Zora – Spuž,
  • FK Mladost Lješkopolje 1970 – Podgorica,
  • FK Gorštak – Kolašin,
  • FK Ribnica – Podgorica i
  • FK Crvena stijena – Podgorica.

Prvoplasirana ekipa – FK ČELIK stekla je pravo učešća u baražu za popunu Druge fudbalske lige Crne Gore. U baražu sa ekipom OTRANTA iz Ulcinja (Južna regija) i POLIMLjEM iz Murina (Sjeverna regija), osvojila je prvo mjesto, i u takmičarskoj sezoni 2016/2017 takmičiće se u 2.CFL, zajedno sa drugoplasiranim Otrantom.

Konačna tabela:

Poz Klub OU P N I POS PRI GR BOD
1 Čelik 24 22 1 1 96 9 87 67
2 Zora 24 12 1 11 37 38 -1 37
3 Gorštak 24 11 3 10 43 45 -2 36
4 Zabjelo (-3) 24 10 2 12 34 48 -14 29
5 Mladost LJeškopolje 1970 24 7 7 10 32 36 -4 28
6 Ribnica 24 6 2 16 27 72 -45 20
7 Crvena stijena (-3) 24 6 4 14 35 56 -21 19

Rezultati

Kolo Datum Vrijeme Mjesto Domaćin Gost Rezultat
1 06.09.2015 17:00 Podgorica Zabjelo Čelik 2:3
06.09.2015 17:00 Spuž Zora Gorštak 5:3
06.09.2015 17:00 Podgorica Crvena stijena Mladost Lješkopolje 0:2
2 12.09.2015 15:30 Kolašin Gorštak Crvena stijena 3:2
12.09.2015 16:00 Nikšić Čelik Zora 1:0
12.09.2015 16:30 Podgorica Ribnica Zabjelo 0:7
3 20.09.2015 15:30 Spuž Zora Ribnica 7:0
20.09.2015 16:00 Podgorica Crvena stijena Čelik 0:3
19.09.2015 15:30 Podgorica Mladost Lješkopolje Gorštak 1:1
4 26.09.2015 13:00 Nikšić Čelik Mladost Lješkopolje 5:1
26.09.2015 15:30 Podgorica Ribnica Crvena stijena 3:4
26.09.2015 15:30 Podgorica Zabjelo Zora 0:2
5 03.10.2015 15:30 Podgorica Crvena stijena Zabjelo 3:0 (odluka)
04.10.2015 15:00 Podgorica Mladost Lješkopolje Ribnica 4:1
03.10.2015 15:00 Kolašin Gorštak Čelik 0:5
6 10.10.2015 14:30 Podgorica Ribnica Gorštak 1:5
10.10.2015 15:00 Podgorica Zabjelo Mladost Lješkopolje 1:1
11.10.2015 14:30 Spuž Zora Crvena stijena 2:0
7 17.10.2015 14:30 Podgorica Mladost Lješkopolje Zora 0:1
17.10.2015 14:30 Kolašin Gorštak Zabjelo 3:0 (odluka)
17.10.2015 14:30 Nikšić Čelik Ribnica 11:1
8 01.11.2015 14:00 Nikšić Čelik Zabjelo 9:0
31.10.2015 13:00 Kolašin Gorštak Zora 2:2
31.10.2015 13:30 Podgorica Mladost Lješkopolje Crvena stijena 3:0 PFF
9 08.11.2015 13:30 Podgorica Crvena stijena Gorštak 1:1
08.11.2015 13:30 Spuž Zora Čelik 2:1
07.11.2015 13:15 Podgorica Zabjelo Ribnica 1:0
10 15.11.2015 14:00 Podgorica Ribnica Zora 2:3
13.11.2015 13:00 Nikšić Čelik Crvena stijena 8:0
13.11.2015 13:00 Kolašin Gorštak Mladost Lješkopolje 1:0
11 22.11.2015 13:00 Podgorica Mladost Lješkopolje Čelik 1:1
22.11.2015 14:30 Podgorica Crvena stijena Ribnica 1:4
22.11.2015 13:00 Spuž Zora Zabjelo 3:0
12 28.11.2015 13:00 Podgorica Zabjelo Crvena stijena 4:2
29.11.2015 13:00 Podgorica Ribnica Mladost Lješkopolje 2:0
28.11.2015 13:00 Nikšić Čelik Gorštak 6:0
13 02.12.2015 13:00 Kolašin Gorštak Ribnica 5:0
06.12.2015 10:00 Podgorica Mladost Lješkopolje Zabjelo 0:1
05.12.2015 13:00 Podgorica Crvena stijena Zora 2:3
14 13.12.2015 13:00 Spuž Zora Mladost Lješkopolje 3:0
09.12.2015 13:00 Podgorica Zabjelo Gorštak 2:1
13.12.2015 13:00 Podgorica Ribnica Čelik 0:3
15 28.02.2016 14:00 Podgorica Zabjelo Čelik 0:4
28.02.2016 14:00 Spuž Zora Gorštak 3:0
28.02.2016 13:00 Podgorica Crvena stijena Mladost Lješkopolje 3:3
16 05.03.2016 14:00 Kolašin Gorštak Crvena stijena 4:0
05.03.2016 13:00 Nikšić Čelik Zora 2:0
05.03.2016 13:00 Podgorica Ribnica Zabjelo 2:1
17 13.03.2016 14:30 Spuž Zora Ribnica 1:0
13.03.2016 14:30 Podgorica Crvena stijena Čelik 0:2
13.03.2016 14:30 Podgorica Mladost Lješkopolje Gorštak 1:0
18 20.03.2016 13:00 Nikšić Čelik Mladost Lješkopolje 5:0
20.03.2016 13:00 Podgorica Ribnica Crvena stijena 1:1
20.03.2016 13:00 Podgorica Zabjelo Zora 1:0
19 27.03.2016 14:00 Podgorica Crvena stijena Zabjelo 1:2
27.03.2016 14:00 Podgorica Mladost Lješkopolje Ribnica 1:1
27.03.2016 14:00 Kolašin Gorštak Čelik 0:2
20 03.04.2016 14:00 Podgorica Ribnica Gorštak 3:2
03.04.2016 14:00 Podgorica Zabjelo Mladost Lješkopolje 2:1
03.04.2016 14:00 Spuž Zora Crvena stijena 0:3 pff
21 10.04.2016 14:00 Podgorica Mladost Lješkopolje Zora 3:0 pff
10.04.2016 14:00 Kolašin Gorštak Zabjelo 2:1
10.04.2016 14:00 Nikšić Čelik Ribnica 2:0
22 13.04.2016 15:00 Nikšić Čelik Zabjelo 6:0
13.04.2016 15:00 Kolašin Gorštak Zora 3:0
13.04.2016 15:00 Podgorica Mladost Lješkopolje Crvena stijena 2:2
23 17.04.2016 15:00 Podgorica Crvena stijena Gorštak 5:0
17.04.2016 15:00 Spuž Zora Čelik 0:3 pff
17.04.2016 15:00 Podgorica Zabjelo Ribnica 1:2
24 24.04.2016 15:00 Podgorica Ribnica Zora 3:0 pff
24.04.2016 15:00 Nikšić Čelik Crvena stijena 3:0 pff
24.04.2016 15:00 Podgorica Gorštak Mladost Lješkopolje 2:1
25 01.05.2016 16:00 Podgorica Mladost Lješkopolje Čelik 1:2
01.05.2016 16:00 Podgorica Crvena stijena Ribnica 2:0
01.05.2016 16:00 Spuž Zora Zabjelo 0:3 pff
26 08.05.2016 16:00 Podgorica Zabjelo Crvena stijena 3:0 pff
08.05.2016 16:00 Podgorica Ribnica Mladost Lješkopolje 0:1
08.05.2016 16:00 Nikšić Čelik Gorštak 3.1
27 15.05.2016 16:00 Kolašin Gorštak Ribnica 3:1
15.05.2016 16:00 Podgorica Mladost Lješkopolje Zabjelo 2:2
15.05.2016 16:00 Podgorica Crvena stijena Zora 3:0 pff
28 22.05.2016 16:00 Spuž Zora Mladost Lješkopolje 0:3 pff
22.05.2016 16:00 Podgorica Zabjelo Gorštak 0:1
22.05.2016 16:00 Podgorica Ribnica Čelik 0:6