„Republikanci“ savladali Zoru

Seniorska liga Srednje regije FSCG – 18. Kolo

Fudbaleri Zabjela napravili su podvig i pretedenta na prvo mjesto ekipu Zore savladali rezultatom 1:0.

Strijelac jedinog pogotka za domaću ekipu je bio Miloš Vukčević u 66.minutu.

Lider Čelik je iskoristio kiks najbližeg pratioca i povećao bodovnu razliku na šest bodova, pobjedom protiv Mladosti iz Lješkopolja (5:0). Golman gostujuće ekipe je kapitulirao već u 9. minutu susreta a strijelac je bio Čolaković Nikola, u narednih pola sata mrežu su pogađali Lončar Nikola u 30. i 37. i Vlahović Nemaja u 31. minutu. Tačku na ovaj susret je stavio Bakrač Andrija u 73. minutu.

Na Starom Aerodromu (trening kamp FK Budućnost) snage su odmjerili domaća Ribnica i Crvena stijena (1:1). Gosti su poveli u 13. minutu golom Aleksandra Vukadinovića, dok je u zadnjim trenutcima utakmice Pekić Stevan poravnao rezultat.